Kontakt

Besöksadress

Sveavägen 56
Budadress:
Luntmakargatan 45

Postadress

Box 3159
103 63 Stockholm

Telefon

08-696 84 40

Hitta till vår besöksadress

Titta på kartan

Faktureringsadress

Bonnierförlagen AB
FE 5673 – 1008
831 90 ÖSTERSUND

E-postadress

info@forum.se
  • Facebook
  • Instagram

Kommunikation och sälj

Malin Berglund

Malin Berglund

Mediekontakt/projektledare

malin.berglund@forum.se

08-696 81 72

Caroline Ernsth

Caroline Ernsth

Kommunikationsstrateg Bokförlaget Forum
Tjänstledig

caroline.ernsth@bonnierforlagen.se

08-696 80 31

Pia-Maria Falk

Pia-Maria Falk

Marknadschef Bokförlaget Forum

piamaria.falk@bonnierforlagen.se

076-526 11 96

Sofia Heurlin

Sofia Heurlin

Kommunikationsstrateg Bokförlaget Forum
Varumärkesansvarig Bonnier Fakta

sofia.heurlin@bonnierforlagen.se

070-726 33 01

Marie Lok Björk

Marie Lok Björk

Mediekontakt/Projektledare

marie.bjork@bonnierforlagen.se

08-696 83 70

Marie Jungsand

Marie Jungsand

marie.jungsand@bonnierforlagen.se

marie.jungsand@bonnierforlagen.se

08-696 84 73, 0765-42 80 74

Charlotta Larsson

Charlotta Larsson

Mediekontakt/projektledare

charlotta.larsson@bonnierforlagen.se

08-696 80 50

Clara Lundström

Clara Lundström

Mediekontakt/Projektledare

clara.lundstrom@bonnierforlagen.se

Göran Wiberg

Göran Wiberg

Försäljningschef skönlitteratur

goran.wiberg@bonnierforlagen.se

08- 696 80, 070-546 06 16 33

Anders Larsson

Anders Larsson

Försäljningsansvarig facklitteratur

anders.larsson@bonnierforlagen.se

076-526 1188

Helene Antelius Eklund

Helene Antelius Eklund

Projektledare sälj

helene.antelius.eklund@bonnierforlagen.se

08 696 84 87

Redaktion

Mattias Abrahamsson

Mattias Abrahamsson

Förlagsredaktör

mattias.abrahamsson@forum.se

08-696 84 26

Kerstin Almegård

Kerstin Almegård

Förläggare

kerstin.almegard@forum.se

08-696 87 89

Caroline Croona

Caroline Croona

Redaktör

caroline.croona@forum.se

08-6968259

Adam Dahlin

Adam Dahlin

Förlagschef och publicistisk chef

adam.dahlin@forum.se

08-696 84 64

Susanna Eriksson Lundqvist

Susanna Eriksson Lundqvist

Förlagsredaktör

susanna.eriksson@forum.se

08-696 86 28

John Häggblom

John Häggblom

Manusutvecklare med förläggaransvar

john.haggblom@forum.se

08-696 87 06

Lisa Jonasdotter Nilsson

Lisa Jonasdotter Nilsson

Redaktionsansvarig

lisa.jonasdotter.nilsson@forum.se

08-696 86 89

Annie Kabala

Annie Kabala

Biträdande förlagschef

annie.kabala@forum.se

08-696 80 03

Eva Kruk

Eva Kruk

Förläggare
eva.kruk@bonnierfakta.se

eva.kruk@bonnierfakta.se

08-696 86 38

Per Lilja

Per Lilja

Designansvarig

per.lilja@forum.se

08-696 81 88

Åsa Lindström

Åsa Lindström

Manusutvecklare med förläggaransvar

asa.lindstrom@forum.se

08-696 86 66

Andreas Lundberg

Andreas Lundberg

Förlagsredaktör

andreas.lundberg@forum.se

08-696 87 03

Thomas Lundvall

Thomas Lundvall

Förlagsredaktör

thomas.lundvall@forum.se

08-696 86 23

Karin Lundwall

Karin Lundwall

Redaktionschef

karin.lundwall@forum.se

08-696 80 20

Lydia Milles Gedin

Lydia Milles Gedin

Redaktionskoordinator

lydia.millesgedin@forum.se

08-696 84 40

Anna Paljak

Anna Paljak

Förlagsredaktör

anna.paljak@forum.se

08-696 86 46

Martin Ransgart

Martin Ransgart

Ansvarig förläggare facklitteratur

martin.ransgart@bonnierfakta.se

08-696 84 83

Jennie Sjögren

Jennie Sjögren

Förläggare

jennie.sjogren@forum.se

08-696 89 19

Johan Stridh

Johan Stridh

Förlagsredaktör

johan.stridh@forum.se

08-696 85 23

Meja Uhlander

Meja Uhlander

Redaktionskoordinator

meja.uhlander@forum.se

0765-261821

Cecilia Viklund

Cecilia Viklund

Förläggare, hälsa

cecilia.viklund@bonnierfakta.se

08-696 87 05

Linnea von Zweigbergk

Linnea von Zweigbergk

Förlagsredaktör

linnea.von.zweigbergk@forum.se

08-696 85 13

Liselott Wennborg Ramberg

Liselott Wennborg Ramberg

Förlagsredaktör

liselott.wennborg.ramberg@forum.se

08-696 84 70

Kerstin Ödeen

Kerstin Ödeen

Förlagsredaktör

kerstin.odeen@forum.se

08-696 84 76

Ebba Östberg

Ebba Östberg

Ansvarig förläggare skönlitteratur

ebba.ostberg@forum.se

08-696 81 22